Aktualności
- Szczegóły
INFORMUJEMY,
ŻE W DNIU 10.06.2022 R. (PIĄTEK)
PRZEDSIĘBIORSTWO BĘDZIE CZYNNE DO GODZ. 14:00.
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!
- Szczegóły
Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Złotoryi informuje, iż w dniu 19.05.2022 r. nastąpi przerwa w dostawie wody od godziny 12:30 do godziny 15:00 w rejonie ul. Stromej, ul. Cmentarnej, ul. Sikorskiego, ul. Garbarskiej, ul. Legnickiej oraz ul. Broniewskiego. Za utrudnienia przepraszamy.
- Szczegóły
INFORMUJEMY,
ŻE W DNIU 02.05.2022 R. (PONIEDZIAŁEK)
PRZEDSIĘBIORSTWO BĘDZIE NIECZYNNE
(budynki al. Miła 2 i Kolejowa 1).
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!
- Szczegóły
Wyniki konkursu plastycznego
pn.: „ZŁOTORYJSKA WODA – ZDROWIA DODA”
organizowanego przez
Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Złotoryi
w ramach obchodów Światowego Dnia Wody – 22 marca 2022 r.
Miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został konkurs plastyczny ”ZŁOTORYJSKA WODA – ZDROWIA DODA” adresowany do dzieci uczęszczających do przedszkoli i szkół podstawowych w Złotoryi.
Celem konkursu było:
- uczestnictwo dzieci i młodzieży w wydarzeniu związanym z obchodami Światowego Dnia Wody,
- podniesienie świadomości dzieci i młodzieży dotyczącej wpływu wody na zdrowie człowieka,
- promocja złotoryjskiej wody zdatnej do picia prosto z kranu.
Komisja konkursowa kierując się kryteriami oceny prac tj. zgodnością pracy
z tematem, jakością wykonania, oryginalnością i pomysłowością oraz walorami artystycznymi wybrała zwycięzców w III kategoriach:
KATEGORIA I:
dzieci uczęszczające do przedszkoli
I miejsce – Oliwier Świerk – Niepubliczne Przedszkole Językowe „Michałek”
II miejsce – Dawid Blok – Niepubliczne Przedszkole Językowe „Michałek”
III miejsce – Filip Miara – Niepubliczne Przedszkole im. Misia Uszatka
KATEGORIA II:
dzieci uczęszczające do szkół podstawowych: kl. „0” oraz kl. I-III
I miejsce – Hanna Pyra – Szkoła Podstawowa Nr 3
II miejsce – Magdalena Hanusiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 3
III miejsce – Maria Tusińska – Szkoła Podstawowa Nr 3
KATEGORIA III:
dzieci uczęszczające do szkół podstawowych: kl. IV-VIII
I miejsce – Szymon Rewig – Szkoła Podstawowa Nr 3
II miejsce – Julia Franczak – Szkoła Podstawowa Nr 1
III miejsce – Lena Golanowska – Szkoła Podstawowa Nr 1
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.